12 nezbytných zásad pro návrat k trvalému zdraví

Procestovali jsme svět, poznali jsme různé druhy terapií, které se ve světě používají, pečlivě jsme je prostudovali, otestovali a vyzkoušeli. A nakonec jsme pro vás připravili seznam těch nejdůležitějších věcí, které vám pomohou navrátit ztracené zdraví. Za základ nám posloužily rady lékařů z Kavkazu, kteří se pyšní největším počtem stoletých lidí na 1000 obyvatel na světě.

1. Lečte nezdravé zuby a dásně.

Ano, je tomu tak. Bez toho, abyste si dali do pořádku vaše zuby a dásně, je prakticky nemožné navrátit vám zdraví. Každé sousto potravy se pro vás stává toxickým a přináší do těla celou řadu toxinů.

2. Zbavte se parazitů v těle.

O parazitech se toho napsalo a řeklo poměrně dost. Nicméně skutečnost je taková, že současný způsob života umožňuje parazitům dostat se do našeho těla a požírat všechny živiny, které ve stravě přijímáme. Pokud vaše tělo nedostane živiny, které potřebuje, není možné, aby se pohnulo tím správným směrem. Pokud se parazitů nezbavíte, cesta k vašemu zdraví bude znemožněna. Jak tedy správně postupovat?

Nejjednodušší metodou je využít antibakteriální sílu česneku a po každém jídle sníst jeden stroužek česneku. Další možností je využít stále více populární biorezonanci, která je ve vyspělých zemích jako Švýcarsko samozřejmostí. Nebo použít vhodný čaj, který vám pomůže zbavit se parazitů v těle. Vhodným přípravkem je bylinná směs, kterou si můžete zakoupit ZDE. O škodlivých účincích parazitů se můžete dočíst například ZDE.

3. Detoxikujte svůj organismus.

Toxiny jsou všude. Ve vzduchu, který dýcháte, v šamponu, kterým si pravidelně myjete vlasy, v ovoci a zelenině, ve vašem deodorantu, ve všech saponátech na mytí nádobí, v nevhodném materiálu, ze kterého je nádobí vyrobeno, a podobně. Plné toxinů je i vaše tělo. Všechny toxiny se postupně hromadí v těle a způsobují, že jste stále unavení, nemocní a máte méně energie. 

.

Toxiny však nevyjdou ven samy. Je třeba jim pomoci. Efektivní detoxikační kúra trvá minimálně měsíc. Pro dosažení pozorovatelných výsledků je však potřeba rok.
.
PŘÍKLAD VHODNÉ DETOXIKAČNÍ KÚRY
.
a) Detoxikační přípravek
Nejdůležitějším krokem je vybrat si správný detoxikační přípravek, který vám pomůže postupně vyplavit zanesené toxiny z hloubky tělesných tkání. Na trhu je jich opravdu hodně. Mezi ty nejlepší patří SPIRULINA VULCANICO nebo DETOXIKÁTOR (vyrobený z ČAGY z ARARATU). Ještě silnějšího synergického efektu dosáhnete tím, že tyto dva produkty spojíte. Tedy když do DETOXIKÁTORA přidáte malou polévkovou lžíci Spiruliny Vulcanico. Takto připravený nápoj, který budete popíjet po malých doušcích 5krát denně vám brzy přinese žádoucí efekt.
.
b) Sauna, sauna, sauna
Měli byste si najít čas zajít do sauny jednou týdně. V případě, že váš zdravotní stav se již zlepšil, návštěva sauny jednou měsíčně je zcela dostačující. Den začínejte vždy sprchou, která vám pomůže odstranit toxiny z povrchu pokožky. Omezte použití chemických šamponů a sprchových gelů. Jednou za několik dní je použití šamponu dostačující. Pokud trváte na jeho každodenním použití, najděte si výrobce, který vyrábí přírodní šampon, bez obsahu chemických látek. Omezte chléb, který se peče z droždí. Množství a charakter dnes používaného droždí vám ničí zdraví. Každý z vás si dnes může najít výrobce, který peče kváskový chléb a nechá ho kvasit po dobu nejméně šesti hodin.
.
c) Vyhněte se postřikům na ovoci a zelenině
Jakmile si koupíte ovoce či zeleninu, namočte je do slané vody po dobu několika minut. Ideální jsou až dvě hodiny. Voda vám pomůže odstranit z ovoce a zeleniny téměř všechny toxické látky.
.
d) Správné vaření masa
Pokud vaříte maso, po prvních 10-15 minutách vaření vyměňte vodu za novou čistou.

.

DALŠÍ ZÁSADY

4. Spát se chodí s prázdným, nikoli plným žaludkem.

5. Je nežádoucí, aby spodní prádlo bylo z jiného než přírodního materiálu – bavlny.

6. Tekutiny pijeme po doušcích, ovoce a zeleninu důkladně rozžvýkáme předtím, než sousto polkneme.

7. Studené, chlazené a ledové nápoje ničí váš trávicí trakt a pokud je spojíte s přijímáním potravy, pro vaše tělo jsou totální katastrofou.

8. Je vhodné, abyste alespoň jednou týdně nekonzumovali žádné jídlo, ale pili pouze vlažnou vodu a čerstvé šťávy.

9. Omezte konzervované, smažené, mastné, pálivé a kyselé potraviny. V malém množství jsou pro tělo přínosem. Pokud je jich mnoho, nadměrně ho zatěžují.

10. Stejně škodlivé je přejídání a rychlé polykání.

11. Omezte konzumaci alkoholu a cigarety.

12. Navštivte alespoň jednou týdně kvalitního fyzioterapeuta, ať vás dá dohromady. Moderní životní styl to vyžaduje. Pokud není k dispozici fyzioterapeut, alternativou jsou kvalitní maséři, thajské, čínské nebo ajurvédské masáže.

Dodržováním výše uvedených zásad se vaše zdraví začne postupně navracet do normálu již po 28 dnech. Těšte se! Našli jste, co jste hledali. Jste na správné cestě. A pamatujte, nejdůležitější je způsob přijímání potravy a způsob přípravy, nikoli to, co konzumujete! Minimalizujte množství tepelně neupravené stravy. Zásady správné přípravy jídla budou brzy následovat. Všichni je moc dobře známe, jen jsme na ně při našem uspěchaném životním stylu jaksi zapomněli.