.

Všechny naše zdravotní problémy mají jednou příčinu, a tou je špatné trávení. Nesprávné stravování či kvalita potravin, které konzumujeme, užívání léků, jakož i stres zanechávají na našich trávicích orgánech stopu, která se dříve či později projeví na našem zdraví. Věřte nebo ne, za revmatem, osteoporózou, dnou, oslabenou imunitou, častým nachlazením, cukrovkou, rakovinou a za mnoha dalšími onemocněními stojí právě gastrointestinální poškození neboli porucha trávicího ústrojí. Proto klíčovým aspektem lepšího zdraví je právě očista a regenerace našeho trávicího traktu. Přinášíme vám několik základních receptů, které vám pomohou obnovit původní funkci vašeho trávicího ústrojí.

Recept, který zajistí úspěšnou detoxikaci těla a jednotlivých orgánů, navrátí chybějící energii a regeneruje buňky:

Večer před spaním nalijeme do hrnce 1 litr studené vody (ideálně nechlorované). Přidáme 6-10 gramů DETOXIKÁTORA. Zamícháme po směru hodinových ručiček. Vložíme do lednice přes noc a necháme louhovat při teplotě 4-6 stupňů Celsia. Ráno vyjmeme z lednice a přivedeme k bodu varu. Nevaříme. Necháme vychladnout na cca 40 stupňů Celsia. Takto připravený čaj pijeme 3 až 6krát denně v dávkách 1-2 dcl ideálně každé dvě hodiny.

.

Synergického efektu dosáhneme tím, že do každého šálku čaje přidáme malou kávovou lžičku Spiruliny Vulcanico.

Doušek si vychutnáváme, necháme v ústech cca 10-30 sekund působit předtím, než polkneme. Nápoj nezachlazujeme. Pokud nám to podmínky dovolují, udržujeme v termosce při teplotě asi 40 stupňů Celsia. Můžeme dochutit medem a/nebo citronem.

Doporučená doba užívání: Pro dosažení trvalého efektu užíváme 2-3 měsíce. Měsíc pauza. Dle potřeby opakujeme celý cyklus ještě jednou.

Recept, který vám zajistí úpravu trávení a odstranění trávicích problémů:

Postupujeme jako v bodě jedna. Kúru však doplníme o homeopatický lék Gastrocynesine od společnosti Boiron, který používáme podle příbalového letáku.

Doporučená délka užívání: Pro dosažení trvalého efektu užíváme 2-3 měsíce. Měsíc pauza. Dle potřeby opakujeme celý cyklus ještě jednou.

Recept pro zdravé kosti, proti osteroporóze, osteoartritidě:

Postupujeme jako v bodě jedna. Kúru však doplníme o homeopatický lék Osteocynesine od společnosti Boiron, který používáme podle příbalového letáku.

Doporučená délka užívání: Pro dosažení trvalého efektu užíváme 2-3 měsíce. Měsíc pauza. Dle potřeby opakujeme celý cyklus ještě jednou.

.